Новини

  БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ТА ФОРМУВАННЯ ПОВЕДІНКИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ.

  Міністерство надзвичайно стурбоване трагічними подіями, що сталися з підлітками через небезпечні ігри в соціальних мережах. Створення безпечного освітнього середовища, зокрема в інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у дітей у всесвітній мережі є важливими завданнями.

  Зокрема, на сайті МОН можна знайти розділ“Безпека дітей в Інтернеті” для підвищення рівня обізнаності батьків і вчителів.

  Крім того,  діють телефони "гарячих ліній", за якими діти можуть отримати психологічну підтримку в разі, якщо вони потрапили в ризиковані для здоров’я ситуації, зокрема випадки, пов’язані із соціальними мережами.

  Національна дитяча гаряча лінія:0-800-500-225(безкоштовно зі стаціонарних),116111(безкоштовно з мобільних).
  Безкоштовна цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства –15-47.
  Безкоштовна Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства –116-123.

  На платформі цифрової освіти ДІЯ також можна знайти освітній серіал для батьків"Безпека дітей в інтернеті" про те, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних інтернет-спілок, сексуального насильства.

  На сайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднено онлайн-посібник"COVID-19. Поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів". У ньому розміщена інформація про найбільш актуальні проблеми віртуального життя дітей, способи розв’язання проблем та захист дітей онлайн під час карантину.

  Ми спільно маємо відслідковувати нові тенденції в цифровому середовищі, вчасно на них реагувати та підвищувати обізнаність батьків, вчителів та дітей щодо можливих ризиків.
  04.03.2021 | Aдмін

  Вернутись назад