Новини

  Всеукраїнський день відповідальності.

  Цьогоріч Верховна Рада встановила Всеукраїнський День відповідальності людини, який буде відзначатися 19 жовтня, у день народження автора "Декларації відповідальності людини" Богдана Гаврилишина.
  Богдан Дмитрович Гаврилишин був відомим у світі вченим, членом Римського клубу, Світової академії мистецтв та науки, Міжнародної академії менеджменту, співзасновником бізнес-школи "МІМ-Київ", Міжнародного інституту менеджменту в Індії ("МІМ-Делі"), співзасновником Всесвітнього економічного форуму в Давосі, автором книг "Залишаюсь українцем", "Дороговказами в майбутнє. До ефективних суспільств", радником першого президента Україні, чотирьох голів Верховної Ради та трьох прем’єр-міністрів.
  Він помер у 2016 році. Цього року виповнюється 95 років з дня його народження.
  У 2014 році професор Гаврилишин створив декларацію про 15 відповідальностей людини, які є дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства з точки зору гуманістичних цінностей. Серед них - говорити правду, піклуватися про своє здоров'я, навчатися протягом усього життя тощо. 
  До Дня відповідальності людини та дня вшанування пам'яті видатного українця Богдана Дмитровича Гаврилишина в нашому навчальному закладі пройшло  ряд тематичних
    заходів.
  Зокрема, виховні бесіди у 1-11 класах "Відповідальність- крок до успіху", інформаційний мікс "Відповідальність людини за декларацією Богдана Гаврилишеного" для 5-11 класів, інформаційні хвилини "Найвпливовіший українець світу",  учні 8-11 класів переглянули документальний фільм  "Місія-свобода!" у сільському будинку культури.
  Тож давайте надихати один одного на відповідальні дії і підтримувати вогонь позитивних змін через власні маленькі та великі кроки! 
  І важливо пам’ятати, що кожен день  – це день відповідальних дій!
  31.10.2021 | Aдмін

  Вернутись назад