Новини

  14.02.2022

  #14_лютого🌹 
  #Міжнародний_День_дарування_книг 📖💖
  У світі існує неймовірна кількість різноманітних свят. Є такі, яким вже не одне століття, а є ще зовсім «молоденькі». 
  Одне із таких свят - День книгодарування. Що ж це за свято? Звідки воно з’явилося та коли?
  💗«Чому не існує такого особливого дня, коли всі можуть дарувати один одному книги?», - якось запитав маленький поціновувач свою матусю. Мама замислилася: «А й справді, чому? Треба виправляти ситуацію». Так і з’явився Міжнародний день книгодарування, який відзначають 
  14 лютого з 2012 року. 
  💖Його авторкою виявилася матуся трьох дітей і засновниця популярного американського порталу дитячої книжки “Delightful Children’s Books” Еммі Бродмур. Багатьом людям така ідея сподобалася, і її підтримали. 
  Тож за ці роки до його святкування приєдналося чимало країн світу. Україна також не залишилася осторонь.
  💕День книгодарування не випадково збігається з Днем закоханих. Бо він особливий. В цей день у людей є можливість ще раз нагадати своїм друзям, близьким, рідним чи коханим про свої почуття, висловити слова подяки. 
  💖А для когось - це взагалі привід зробити комусь приємно, подарувати тепло, добро, або взагалі щось оригінальне. Тому у День книгодарування прийнято також проявляти ці всі почуття, а висловлювати їх за допомогою книг.👩‍❤️‍👨
  ☝️Адже книга - це найкращий подарунок в якому знаходиться цілий світ❗
  💓Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. 
  Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.📚
  💝Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних. Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона — постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». Частіше заглядайте до скарбниці духовності — книг, з яких б'є невичерпне джерело мудрості.
  🌹Даруйте книги з любов’ю!💖📚📖
   
   
  14.02.2022 | Aдмін

  Вернутись назад