Новини

  14 березня День українського добровольця.

  14 березня День українського добровольця.
  🇺🇦⚔День українського добровольця – це день справжніх патріотів, людей, які свідомо, за покликом серця, у важкий для своєї країни час стають на захист суверенітету і територіальної цілісності. 
  Нині це день всієї країни, бо тисячі українських добровольців виборюють життя та незалежність України. 
  Разом переможемо!🇺🇦
  ❗День встановлений на згадку подій 14 березня 2014 р., коли понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області. 
  ⚔Згодом з їхніх лав було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. Нині це Батальйон оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, який і сьогодні виборює право України на життя і суверинітет. 
  🤝🏻День відзначається згідно Постанови Верховної Ради України №1822-VIII від 17.01.2017 р. «Про встановлення Дня українського добровольця».
  🇺🇦Сьогодні добровольчі військові формування України, знані також як Добровольчі батальйони або Добробати – це військові, поліцейські та парамілітарні формування, вступ до яких відбувається на добровольчій основі. 
  Згідно призначення і підпорядкування розрізняються на такі групи: 
  ⚔під керівництвом Міністерства оборони України батальйони територіальної оборони; 
  ⚔під керівництвом Міністерства внутрішніх справ - добровольчі формування Національної гвардії України і патрульної служби поліції особливого призначення, 
  ⚔незалежні від державних силових структур добровольчі формування.
  #День_українського_добровольця
  #Разом_переможемо
   
  15.03.2022 | Aдмін

  Вернутись назад