Новини

  Шановні учні, батьки, педагоги Клекотинського ЗССО I-III ступенів!

  🇺🇦 Шановні учні, батьки, педагоги Клекотинського ЗССО I-III ступенів!

  🔔 З понеділка , 14 березня 2022 року після  вимушених двотижневих канікул розпочинаємо освітній процес. Враховуючи воєнний стан, всі уроки проходитимуть виключно за дистанційною формою. 

  Розуміємо, що через психологічний стан наших дітей, важко розпочинати процес навчання, але ми повинні допомогти їм зрозуміти, що вони не покинуті, що вони повинні навчатися для майбутнього, ми працюємо тільки для них. Нашим дітям зараз дуже потрібне спілкування з друзями і вчителем. 
  Допоможемо їм! 

  За згодою з одного з батьків, діти, які тимчасово проживають у нашій громаді , можуть також долучитися до навчання!

  📣‼️Хочемо наголосити, що сигнал тривоги є обов’язковим до виконання як для учня, так і для педагога!

  Ми – сильні!
  Ми – Україна!🇺🇦
  13.03.2022 | Aдмін | Читати далі

  З Днем народження, Кобзарю🙏🇺🇦💛💙

  З Днем народження, Кобзарю🙏🇺🇦💛💙

  “І на оновленій землі врага не буде супостата , а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі!”

  І забудеться срамотня
  Давняя година, 
  І оживе добра слава, 
  Слава України.
  І світ ясний, невечерній
  Тихо засіяв…
  Обніміться ж брати мої.
  Молю вас, благаю

  Борітеся, поборете
  Вам Бог помагає..

  Поборемо!💛💙🇺🇦💪
  09.03.2022 | Aдмін | Читати далі

  21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови.

  21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови.
  У закладі проведено ряд заходів з нагоди вшанування рідної мови.
  День розпочався святковою радіолінійкою "Наша мова- це ми, українці". Далі увесь учительський і учнівський колективи узяли участь у радіодиктанті-п'ятихвилинці "Живе наша мова".
  І на завершення заходів до Міжнародного дня рідної мови пройшла літературно-музична композиція " Мова- серце нації".
  Бережімо мову, творімо її! Пам'ятаймо: "Наша мова- це ми , українці!"
  22.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

  День пам'яті Героїв Небесної Сотні.
  20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Нині нашим солдатам, нашим захисникам доводиться продовжувати боротьбу за єдність нашої держави, захищати її кордони.
  З метою увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у кожному класі  відбулися тематичні виховні години " Герої не вмирають... Просто йдуть...",  дистанційно, на протязі тижня, на уроках трудового навчання пройшла акція " Ангели пам'яті" , до якої долучилися учні 5-11 класів, а напередодні пам'ятної дати- відеолінійка реквієм «Вони боролися заради нас!».
  Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам'ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні.
  22.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  Сьогодні відзначають День Державного Герба України

  Сьогодні відзначають День Державного Герба України.🇺🇦
  Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада затвердила Державний Герб незалежної України –  золотий тризуб на синьому щиті.
  Конкурс на проєкт Державного Герба України розпочався влітку 1991 року, ще до розпаду Радянського Союзу. У конкурсі взяли участь близько 200 проєктів, які пізніше надіслали до Центрального державного архіву.🗂 Майже кожне конкурсне зображення містило тризуб. Перемогу здобула робота відомого українського художника Івана Турецького та видатного культурознавця та історика Андрія Гречила.🖌 
  Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності.🙌
  Вітаємо українців з цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії й тих викликів, які стоять перед Україною сьогодні!💙💛
  20.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  ДЕНЬ ЄДНАННЯ

  ДЕНЬ ЄДНАННЯ
  ♥️🇺🇦Нам є що любити і що берегти, чим пишатися і що відроджувати, що захищати і за що молитися🙏💓💫 Ми маємо фантастичну країну, територію і природу… І лише ми можемо відновити або зруйнувати це… День Єднання у нашому навчальному закладі був сповнений щирих емоцій, патріотичного піднесення, любові до Батьківщини і бажання миру!  Тож цінуємо, бережемо і примножуємо!
  Ми єдині! Ми разом!
  17.02.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 «14» 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
  Всього новин: 293