Новини

  13,09,2021

  З 13 по 17 вересня в нашому навчальному закладі було проведено «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.
  Покликання цього заходу - нагадати учням  про досягнення спортсменів Вітчизни, а також виховати нове покоління, здатне перевершити спортивні досягнення попередників.
  Таким чином, в рамках даного тижня здобувачі освіти бігали, стрибали, змагались в командних видах спорту та теоретичних конкурсах. Розважались, розвивались та загартовували дух і тіло.
  20.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  8 вересня- Міжнародний день грамотності.

  Міжнародний день грамотності - один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй 8 вересня.
  Грамотність - свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій галузі, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. Однак грамотність для всіх - дітей, молоді та дорослих - ще не до кінця досягнута мета. Боротьба з неписьменністю як і раніше залишається завданням величезного масштабу і складності. Незважаючи на помітні успіхи багатьох країн, більше 860 мільйонів дорослих залишаються неписьменними, а більше 100 мільйонів дітей не ходять до школи.
  " Чи дійсно грамотність важлива?" - саме таке запитання ставили члени шкільного парламенту сільському старості, вчителям, учням, записуючи відео репортаж до Міжнародного дня грамотності.
  Учні 4-х класів змагалися за звання «Найграмотнішого».
  Інформаційну хвилинку «8 вересня – Міжнародний день грамотності»  підготувала педагог-організатор, а провела  президент школи Ірина Кузь.
  В шкільній бібліотеці  весь день діяла виставка «Грамотність – запорука успіху».
  10.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Урок природознавства на свіжому повітрі.

  Сьогодні учні початкової школи  та діти з особливими потребами були глядачами пізнавально- розважальної програми "Таємниці джунглів", під час якої мали змогу зустрітися з екзотичними тваринами і дізнатися багато цікавих фактів про них.
  10.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  4 вересня 2021

  4 вересня - день пам’яті Василя Стуса - українського поета, перекладача, літературознавця і правозахисника.

  10.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  1 вересня - це початок нового навчального року, важливий день в житті кожного учня, його батьків , вчителя.

  Дорогі учні, педагоги, батьки!
  Від усього серця вітаємо вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника –Днем знань!
  Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання. З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів,  здоров'я,  щастя та радості, а також невичерпної енергії. Нехай завжди з Вами бупоруч підтримка та розуміння .

  Зі святом Вас!!!
  02.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  24 серпня Україна відзначає 30-річчя Незалежності.

     Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. Проголошення незалежної держави є закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, державну самостійність і власний колір на політичній карті світу.
     Прийміть щирі вітання з нагоди національного свята – Дня Незалежності України! Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним.

      ЗІ СВЯТОМ, РІДНА УКРАЇНО!
   
  24.08.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 «15» 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  Всього новин: 234