Новини

  15.12.2021

  Кажуть, чай – це завжди хороша ідея, а сьогодні – тим паче!
  15 грудня відзначають Міжнародний день чаю. Чай – це напій, без якого неможливо уявити жодного дня: його п’ють на сніданок, обід, вечерю і в перервах між прийомами їжі.
  Існує понад 1500 видів чаю.
  Сорти зеленого і чорного чаю роблять з однієї рослини- Камелії китайської.
  В Китаї чорний чай називають червоним.
  Чайний кущ довговічний (більше 100 років живе і плодоносить).
  Ми  вирішили відсвяткувати цей день по особливому: за приємними розмовами і чаюванням.
  Дітям дуже сподобалося відзначати День чаю.
  А ви вже пили чай сьогодні?
  22.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день прав людини.

  Життєвий досвід не тільки свідчить, а й вчить: не буде дітей – не буде держави. Діти – дзеркало будь-якої держави, вони її майбутнє. Ось  чому надзвичайно важливим є щоденно вживати всіх заходів щодо впровадження і дотримання Загальної декларації прав людини. Для цього її потрібно знати, розуміти проголошені в ній права і підтримувати, брати активну участь у перетворенні їх в реальність.
     Саме з цією метою навчальний день нашого закладу розпочався  з радіолінійки "Міжнародний день прав людини",  також напротязі дня створювалась віртуальна інформхвилинка "#Я маю право",  класними керівниками   було проведено години спілкування «Права свої знай та про обов'язки не забувай!"
     Вчитель історії Оксана Олегівна Левицька   разом з першачками здійснила "Подорож у країну Прав" , а з учнями 8-9 класів провела тренінги , на яких детально ознайомила із основними документами, в яких іде мова про права й обов’язки дітей, школярів та їхніх батьків, наголосила з якою метою держави, що увійшли до ООН, підписали Загальну декларацію прав людини - документ, у якому пообіцяли одна одній і своїм народам забезпечити громадянські права й свободи, рівність усіх перед законом, особисту недоторканність, свободу совісті, можливість дотримуватись своєї релігії й багато іншого. І наше завдання не лише знати, але й виконувати всі свої обов’язки, вміло і шанобливо використовувати свої права. 
     Людство повинно прагнути до процвітання, щоб життя дітей було щасливим і прекрасним.
     Діти! Ви маєте право зростати в умовах свободи, розвиватися фізично і духовно здоровими. А ми, дорослі, повинні зробити все для того, щоб жодна дитина не була об'єктом свавілля і  вміла  постояти за себе.
  Пам’ятаймо! Права кожного закінчуються там, де починаються права інших людей.
  14.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день людей з інвалідністю

  Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Ця дата спрямована на посилення уваги до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя.
  З цією метою у Клекотинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, класними керівниками, було проведено інформаційні бесіди на тему "Цінуй і ділися", відбулась акція "Тепло наших сердець",  в якій взяли участь всі діти та працівники закладу. Психологічною службою спільно із вчителем трудового навчання ,  Галиною Боднажевською, проведено виховний захід з елементом майстра- класу по
   виготовленні різдвяного ангела та створення проєкту "Моя сім'я".
  Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я.І не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть люди з ООП, а вони потребують допомоги та уваги.
  10.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  7 грудня – Всесвітній День української хустки

  У цей день у багатьох містах України традиційно проходять конкурси та флешмоби під гаслом «Зроби фото з хусткою». До свята долучилася уся наша шкільна родина. З самісінького ранку школа ніби розцвіла різноманітністю квітів і орнаменту на українських хустках.
  Започатковане свято з метою об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
  Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших.
  Тож відроджуймо, поважаймо, пропагуймо наші українські традиції — це генетичні скарби нашого народу.
  07.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  День рукавички.

  Серед  різноманіття свят 6 грудня відзначається День рукавички.  Ця деталь гардеробу насправді звична для нас, але містить багато незвичних цікавинок! Тож першокласники на групі продовженого дня вирішили   провести День рукавичок.
  Діти дізналися історію виникнення рукавичок, конструювали їх, а ще діти рукавички малювали, вирізали та створювали новорічні віночки.
  07.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  06.12.2021

  Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Дорогі ветерани!
  Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.
  Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.
  Тож шановні наші захисники! Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаємо Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.
  06.12.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 «31» 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
  Всього новин: 370