Новини

  Свято романтичної любові - День святого Валентина

  Свято романтичної любові - День святого Валентина або День усіх закоханих відмічають щорічно 14 лютого в багатьох країнах планети. Усі бажаючі сьогодні дарують листівки у вигляді сердечка («валентинки»), листи, квіти або подарунки своїм коханим.
  Наша країна долучилася до цього свята не дуже давно — з 1990-х років, тому його традиції українці перейняли у європейських країн.
  Зазвичай в цей день ми вітаємо друзів, близьких та коханих людей. Попри те, що давно вже стали популярними листівки в електронному форматі, класичні паперові «валентинки» залишаються в тренді й не втрачають своєї чарівності.
  Сьогодні нам свої чудові "валентинки" дарують учні початкових класів.❤❤❤

    Ми від щирого серця бажаємо, щоб у вашому серці завжди жила любов! Любов – це та сила, яка творить дива. Вона надихає, окрилює. 💫

  Даруйте любов, приймайте любов, живіть у любові!
  15.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  14.02.2022

  #14_лютого🌹 
  #Міжнародний_День_дарування_книг 📖💖
  У світі існує неймовірна кількість різноманітних свят. Є такі, яким вже не одне століття, а є ще зовсім «молоденькі». 
  Одне із таких свят - День книгодарування. Що ж це за свято? Звідки воно з’явилося та коли?
  💗«Чому не існує такого особливого дня, коли всі можуть дарувати один одному книги?», - якось запитав маленький поціновувач свою матусю. Мама замислилася: «А й справді, чому? Треба виправляти ситуацію». Так і з’явився Міжнародний день книгодарування, який відзначають 
  14 лютого з 2012 року. 
  💖Його авторкою виявилася матуся трьох дітей і засновниця популярного американського порталу дитячої книжки “Delightful Children’s Books” Еммі Бродмур. Багатьом людям така ідея сподобалася, і її підтримали. 
  Тож за ці роки до його святкування приєдналося чимало країн світу. Україна також не залишилася осторонь.
  💕День книгодарування не випадково збігається з Днем закоханих. Бо він особливий. В цей день у людей є можливість ще раз нагадати своїм друзям, близьким, рідним чи коханим про свої почуття, висловити слова подяки. 
  💖А для когось - це взагалі привід зробити комусь приємно, подарувати тепло, добро, або взагалі щось оригінальне. Тому у День книгодарування прийнято також проявляти ці всі почуття, а висловлювати їх за допомогою книг.👩‍❤️‍👨
  ☝️Адже книга - це найкращий подарунок в якому знаходиться цілий світ❗
  💓Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. 
  Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.📚
  💝Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних. Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона — постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». Частіше заглядайте до скарбниці духовності — книг, з яких б'є невичерпне джерело мудрості.
  🌹Даруйте книги з любов’ю!💖📚📖
   
   
  14.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  День безпечного Інтернету

  Сьогодні, 8  лютого,  у світі відзначається День безпечного Інтернету, який проходить  під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Він був заснований Єврокомісією у 2004 році і традиційно святкується у перший вівторок лютого.
   Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету. Мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у тематичних заходах. Тому ми сьогодні теж долучилися до святкування цього дня. Учні 3-6 класів перевірили свої знання правил поведінки в Інтернеті за допомогою інтерактивної вправи «Безпечне користування Інтернетом», а 7-11 класів взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі «Безпечний Інтернет».
  08.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  08.02.2022

  Сьогодні 200 років від дня народження кирило-мефодіївця Опанаса Марковича
  200 років тому народився видатний український фольклорист-етнограф та громадський діяч Опанас Маркович. Він відомий насамперед завдяки творчій спадщині — збирав приказки, прислів’я, народні пісні, родинні обряди, інші фольклорні та етнографічні матеріали. Їх публікували Амвросій Метлинський, Володимир Антонович, Михайло Драгоманов, Матвій Номис та багато інших популяризаторів української культури.
  Окрім того, Опанас Маркович — автор музики до опери «Наталка-Полтавка» за однойменною п’єсою Івана Котляревського (1857 р.) та опери «Чари» за однойменною п’єсою Кирила Тополі (1866 р.), що ставили українські аматорські гуртки, якими Маркович керував у Чернігові та Новгороді-Сіверському.
  08.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  Година спілкування

  З метою попередження та недопущення вчинення кіберзлочинів неповнолітніми особами, інформування учасників освітнього процесу щодо шахрайських дій, що вчиняються з використанням загальнодоступної мережі Інтернет,  7 лютого о 14.20  класними керівниками буде проведено онлайн-годину спілкування  "Шахрайство-не забавка" для учнів 7-11 класів.
  07.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  Герой України Василь Аксенин

  Сьогодні, 4 лютого, Герой України Василь Аксенин міг відзначити своє 60-річчя. Проте під час Революції Гідності він обрав шлях боротьби за майбутнє нашої держави. Його життя трагічно обірвалося 12 березня 2014 року внаслідок кульового поранення, яке він отримав 20 лютого під снайперським обстрілом.
  Він неодноразово приїздив на Майдан у найзапекліші періоди протистояння з силовиками та мужньо бився в перших лавах протестувальників. І зрештою, ціною власного життя Василь Аксенин виборов перемогу для України в черговому етапі відстоювання нашої незалежності. Його самопожертва не буде забута, а пам’ять про його героїзм у боях за нашу державність пам’ятатимуть і наступні покоління.
  07.02.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 «28» 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
  Всього новин: 370