Новини

  Великодне деревце нашої школи!

   Напередодні світлого і радісного свята Воскресіння Господнього у нашому навчальному закладі стартував загальношкільний флешмоб "Прикраса на Великоднє дерево"

  30.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Вітаємо лауреата обласного конкурсу

  Вітаємо лауреата обласного конкурсу!!!
  "Пам'ятаємо, бережемо, віримо" 
  Саме під таким гаслом стартував
   обласний  творчий конкурс есе для дітей та учнівської молоді закладів освіти Вінниччини. Відповідно до наказу Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації від 21 квітня 2021 року № 140 «Про підсумки проведення обласного конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «Пам’ятаємо, бережемо, віримо», присвяченого 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи», надійшло 283 роботи.
  Журі визначило лауреатів та дипломантів, серед них наша учениця 6-Б класу Томчук Зоряна.
  Творчих злетів тобі, Зорянко, та інших перемог!!!
   
  29.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Роковини Чорнобильської катастрофи

  Роковини Чорнобильської катастрофи.
  26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з дня однієї з найстрашніших катастроф в історії людства — аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Минуть ще роки й десятиліття, а цей трагічний день усе одно хвилюватиме людей. Чорнобильське лихоліття залишиться навіки в пам’яті тих, хто пройшов горнило Чорнобиля. Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім, хто взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться зі сторінок історії, не згасне у віках.
    Сьогодні у кожному класі нашого навчального закладу були проведені   уроки мужності «Чорнобильські уроки: скорбота пам’яті людської», на яких пригадали події, які відбулися 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять ліквідаторів аварії.  Також у фоє школи був розміщений інформаційний стенд "Чорнобиль у цифрах".
  Метою цих заходів було донесення до свідомості учнів масштабів Чорнобильської катастрофи, прищеплення любові до рідного краю, виховання почуття співчутливості, критичного ставлення до історичних подій.
  26.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Шановні батьки майбутніх першокласників!

  Цього року Ваша дитина йде до першого класу. Це велика подія у Вашій сім’ї. Ми щиро вітаємо Вас і бажаємо, щоб Ваші сподівання здійснилися, щоб Вашій дитині було добре, затишно і цікаво в нашій школі.
  Наша школа– це:
  якісне навчання,
  емоційний комфорт,
  індивідуальний підхід,
  психологічний супровід.

  Давайте у тісній співпраці із учителями нашої школи виховаємо дітей освіченими, цілеспрямованими, творчими, успішними, щасливими!
  Відповідно наказу Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року заява про зарахування дитини до першого класу подається до 31 травня
  Після стабілізації епідеміологічної ситуації одному з батьків дитини буде необхідно особисто подати такі документи до школи:
  1. копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  2. оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
  3. оригінал заяви про зарахування до школи (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) (заява складається в школі)
  24.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  В гармонії з природою.

  Щорічно, 22 квітня у всьому світі відзначають День Землі. Цю дату у 2009 році запропонувала Генеральна Асамблея ООН, і День Землі увійшов до офіційного переліку всесвітніх знаменних дат. До того це було неофіційне свято, яке відзначалося не у квітні, а 21 березня – в день весняного рівнодення. Починаючи з 1970 року, активісти і просто небайдужі люди у США почали влаштовували у цей день природоохоронні заходи та різноманітні акції. Саме 22 квітня люди у всіх куточках нашої планети мають нагоду замислитися про збереження навколишнього середовища. Також свято – чудова нагода усвідомити необхідність порозуміння між людьми та об’єднання зусиль заради досягнення миру і добробуту для всіх жителів Землі.
  Учні нашої школи  також долучилися до святкування Міжнародного дня Землі. З нагоди свята у навчальному закладі відбувся ряд тематичних заходів.  Школярі реалізували екологічний проект «Обіцянка Землі», у рамках якого зобов’язалися виконувати певні речі задля збереження планети Земля.
  24.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Космічні фантазії

  Протягом тижня дистанційні уроки образотворчого мистецтва у 5-7 класах були присвячені загадковому і далекому космосу, а кращі роботи дітей взяли участь у всеукраїнському конкурсі малюнків на космічну тематику.

  19.04.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  Всього новин: 153