Новини

  27.10.2021

  27 жовтня в Клекотинському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулися педагогічні читання.

  31.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський день відповідальності.

  Цьогоріч Верховна Рада встановила Всеукраїнський День відповідальності людини, який буде відзначатися 19 жовтня, у день народження автора "Декларації відповідальності людини" Богдана Гаврилишина.
  Богдан Дмитрович Гаврилишин був відомим у світі вченим, членом Римського клубу, Світової академії мистецтв та науки, Міжнародної академії менеджменту, співзасновником бізнес-школи "МІМ-Київ", Міжнародного інституту менеджменту в Індії ("МІМ-Делі"), співзасновником Всесвітнього економічного форуму в Давосі, автором книг "Залишаюсь українцем", "Дороговказами в майбутнє. До ефективних суспільств", радником першого президента Україні, чотирьох голів Верховної Ради та трьох прем’єр-міністрів.
  Він помер у 2016 році. Цього року виповнюється 95 років з дня його народження.
  У 2014 році професор Гаврилишин створив декларацію про 15 відповідальностей людини, які є дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства з точки зору гуманістичних цінностей. Серед них - говорити правду, піклуватися про своє здоров'я, навчатися протягом усього життя тощо. 
  До Дня відповідальності людини та дня вшанування пам'яті видатного українця Богдана Дмитровича Гаврилишина в нашому навчальному закладі пройшло  ряд тематичних
    заходів.
  Зокрема, виховні бесіди у 1-11 класах "Відповідальність- крок до успіху", інформаційний мікс "Відповідальність людини за декларацією Богдана Гаврилишеного" для 5-11 класів, інформаційні хвилини "Найвпливовіший українець світу",  учні 8-11 класів переглянули документальний фільм  "Місія-свобода!" у сільському будинку культури.
  Тож давайте надихати один одного на відповідальні дії і підтримувати вогонь позитивних змін через власні маленькі та великі кроки! 
  І важливо пам’ятати, що кожен день  – це день відповідальних дій!
  31.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день кухаря

  20 жовтня своє професійне свято Міжнародний день кухаря відзначають кухарі та кулінари всього світу. У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу всіх кухарів та кулінарів! Бажаємо нашим кухарям успішних шедеврів! Здоров’я вам і приємного апетиту всім нашим дітям!
  20.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Нам є ким пишатися!

  12 жовтня на сцені Мистецького Центру ВДПУ ім. М. Коцюбинського пройшов ХІХ обласний фестиваль національно-патріотичної творчості "Сурми звитяги". За підсумками журі в номінації «Художнє читання» ІІ місце здобула Ковальчук Дар'я (керівник Прадід Т.М),  в номінації "Сольне виконання"  ІІ місце отримала Головата Ангеліна" ,(керівник Бернадська Г.П.),   в номінації «Прикладне  мистецтво» Дворжецька Дар'я посіла II місце (керівник Боднажевська Г.В.), а Томчук Зоряна-  III місце (керівник Шмигель Г.В.) .
  Вітаємо наших переможців і бажаємо подальших творчих успіхів, а керівникам невичерпної енергії у роботі!
  20.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Курси асистентів

  6 жовтня 2021 року асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти Мурафської територіальної громади (Довжанський, Михайлівський, Клекотинський, Пеньківський ЗЗСО І-ІІІ ст., Федорівський ЗЗСО І-ІІ ст. та Михайлівський ЗДО) мали можливість пройти  курси підвищення кваліфікації для асистентів вчителів закладів загальної освіти на базі Шаргородської гімназії Шаргородської міської ради.    

  З метою якісної підготовки педагогічних працівників в умовах реформування галузі освіти відповідно Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від04.04.2018 №237 (зі змінами), педагогічні працівники мали можливість пройти безкоштовне навчання за участю модератора Людмили Молошнюк, методиста відділу «Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти» комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти», яка презентувала сучасного асистента вчителя  в новітньому закладі. Дякуємо Людмило Василівно за цінний матеріал з яким ви поділилися з нами, щоб ми впроваджували у своїх закладах.

  До заходу долучилися асистенти вчителів Мурафської, Джуринської та Шаргородської територіальних громад в кількості 45 осіб. Курси підвищення кваліфікації відбулися з дотриманням усіх санепідеміологічних вимог.

  Щиро дякуємо Зінаїді Дубчак, директору Шаргородської гімназії Шаргородської міської ради за щирий прийом.

  18.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  День захисників і захисниць України.

  Це свято, яке переповнює усіх школярів духом перемоги, завзятості та патріотизму. А девізом цьогорічного свята стали такі слова:

  -Шляхетного не підкупиш!

  -Мудрого не обдуриш!

  -Мужнього не залякаєш!
     З нагоди Дня захисників  і захисниць України та Дня українського козацтва в нашому навчальному закладі  відбулися "Козацькі забави" для учнів 9-11 класів , змагання «Ми маленькі козачата» для учнів 1– 4 класів,  а також фестиваль козацької пісні для учнів 5-8 класів.  Поки старшокласники змагались  у спритності на шкільному стадіоні  - інші частувались   козацьким кулішем, який варився у великому котлові на вогнищі.  Протягом святкового тижня проводилися акція «Напиши листа захиснику України» та випуск привітальних листівок для атовців, до яких залучилися всі учні школи.
  14.10.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
  Всього новин: 182