Новини

  Увага! Конкурс!

   

   

  🌧 Напередодні Дня води ми пропонуємо батькам поговорити з дітьми про роль та значення води у вашому житті, про необхідність дбайливого ставлення до води, й зробити разом творчу роботу на цю тему. 


  💦🌈Це може бути малюнок, плакат, аплікація, коллаж (чи може навіть скульптура або ж інсталляція?). Не так важлива форма вашої роботи, як спілкування та спільна творчість з дитиною! 


  🌊Щоб взяти участь у конкурсі - надішліть нам фотографію дитини з творчою роботою через коротку форму https://forms.gle/zWRq5BTYs4m9rqnt9

   

   

  16.03.2021 | Aдмін | Читати далі

  Безпечні канікули

  З 15 по 19 березня в школі пройдуть весняні канікули. Канікули – найкраща пора для школярів. Кожен з періодів відпочинку учні чекають з великим нетерпінням. Але потрібно пам'ятати про безпеку. З початком весняних канікул у школярів з'являється багато вільного часу. Щоб ігри на канікулах були безпечними, варто знати важливі правила, а саме: правила перебування на вулиці (особливо в ролі учасника дорожньо-транспортного руху), правила пожежної безпеки, правила щодо попередження нещасних випадків, травмування, отруєння тощо. Також учні мають знати правила безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, на вулиці, у громадських місцях, у друзів, на дискотеках, у замкнутому просторі із чужими людьми, правила попередження правопорушень задля уникнення насильства над собою. Також, оскільки навесні імунна система людини послаблена, важливо засвоїти правила запобігання захворювань на Covid-19, грип, інфекційні, кишкові захворювання, педикульоз тощо. Пам'ятайте про правила безпеки!

  Презентація

  16.03.2021 | Aдмін | Читати далі

  09.03.2021

  Сьогодні 207-й день народження українського поета, художника та мислителя Тараса Шевченка.

  Шевченко залишив по собі величезну творчу спадщину.
  Народився Тарас Шевченко в селі Моринці, що на Черкащині, в сім'ї кріпаків. Тарас Шевченко рано осиротів та 10 років свого життя провів у засланні.
  Бувши людиною універсальних обдарувань та інтересів, Шевченко залишив по собі величезну творчу спадщину. З-під пера поета вийшли чудові твори й, звісно ж, знаменита збірка поезій «Кобзар».
  Його творчість мала вирішальне значення у становленні й розвитку нової української літератури та стала джерелом натхнення для багатьох сучасних митців.
  З нагоди відзначення Дня народження Кобзаря у нашому навчальному закладі було проведено ряд заходів. Так, учителі української мови та літератури дистанційно провели  виховні хвилини «Шевченко – душа українського народу», під час яких ознайомили учнів з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря. Також учнів долучили до  дистанційного марафону "Іду душею до Тараса", де учні читали поезії Т.Г.Шевченка. Дистанційні уроки під назвою "Тарасу Шевченку присвячується..."  пройшли і у 1-4 класах.
  ВІДЕО
  14.03.2021 | Aдмін | Читати далі

  8 Березня- свято краси, любові та ніжності!

  Із землі ще не зійшов сніг, а в душу проситься весна. Вона замайоріла мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про Міжнародний жіночий день 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність.
  Дорогі жінки та дівчата! Прийміть найщиріші вітання!
  Нехай ця весна принесе Вам радість життя, відчуття оновлення, гарний настрій та багато приємних сюрпризів!
  Будьте коханими, щасливими і прекрасними!

   

  08.03.2021 | Aдмін | Читати далі

  БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ТА ФОРМУВАННЯ ПОВЕДІНКИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ.

  Міністерство надзвичайно стурбоване трагічними подіями, що сталися з підлітками через небезпечні ігри в соціальних мережах. Створення безпечного освітнього середовища, зокрема в інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у дітей у всесвітній мережі є важливими завданнями.

  Зокрема, на сайті МОН можна знайти розділ“Безпека дітей в Інтернеті” для підвищення рівня обізнаності батьків і вчителів.

  Крім того,  діють телефони "гарячих ліній", за якими діти можуть отримати психологічну підтримку в разі, якщо вони потрапили в ризиковані для здоров’я ситуації, зокрема випадки, пов’язані із соціальними мережами.

  Національна дитяча гаряча лінія:0-800-500-225(безкоштовно зі стаціонарних),116111(безкоштовно з мобільних).
  Безкоштовна цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства –15-47.
  Безкоштовна Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства –116-123.

  На платформі цифрової освіти ДІЯ також можна знайти освітній серіал для батьків"Безпека дітей в інтернеті" про те, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних інтернет-спілок, сексуального насильства.

  На сайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднено онлайн-посібник"COVID-19. Поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів". У ньому розміщена інформація про найбільш актуальні проблеми віртуального життя дітей, способи розв’язання проблем та захист дітей онлайн під час карантину.

  Ми спільно маємо відслідковувати нові тенденції в цифровому середовищі, вчасно на них реагувати та підвищувати обізнаність батьків, вчителів та дітей щодо можливих ризиків.
  04.03.2021 | Aдмін | Читати далі

  25.02.2021

  Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і  громадської діячки, класика української літератури.
   До святкування ювілейного дня народження долучилися здобувачі освіти нашого навчального закладу. Учні  5-11 класів були глядачами літературно-музичної композиції "Ні! Я жива! Я буду вічно жити!", усі бажаючі на перервах читали поезії Лесі Українки, а також ми  долучилися до Всеукраїнського арт- челенджу "Слово, чому ти не твердая криця!"
  28.02.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
  Всього новин: 182