Новини

  Колядує Україна й колядує Клекотинський ЗЗСО I-III ступенів Мурафської сільської ради.

    Переступивши поріг нашого закладу  , відразу потрапляєш у різдвяну казку. Незвичайне оздоблення фоє ще більш додає святкового настрою (воно, безсумнівно, вражаюче). Тут панує атмосфера загальної ейфорії та радості. Вчора у закладі пройшов фестиваль. Гамір, метушня, сміх…  Шкільна родина колядує та щедрує. Свій спів дарували  наші вихованці, прославляючи своїм  дзвінкоголоссям   народження Дитятка Христового Це було неймовірно! Це було настільки по-справжньому, по- особливому, по- домашньому!
     Кожна коляда лилася від серця до серця і ці хвилі добра передавалися усім присутнім. Магія Різдва зачаровувала нас!
  17.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  До уваги батьків та випускників!!!

  5 січня розпочалася реєстрація для участі у пробному ЗНО і триватиме до 22 січня 2022 року.
  Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, а вже 19 березня і 26 березня відчути атмосферу реального тестування.
  Участь у пробному тестуванні дасть змогу учасникам попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання та навчитися ефективно розподіляти час.
  Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.
  Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у такі дати: 
  19 березня – з української мови, української мови і літератури;
  26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
  У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
  Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:
  19-21 березня – з української мови, української мови і літератури;
  26-28 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту),  біології,  географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
  Результати тестування з української мови, української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.
  Звертаємо увагу, що реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.
  14.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  11.01.2022

  Найбільш ввічливим днем у році є 11 січня, адже саме в цей день у всьому світі за ініціативою ООН та ЮНЕСКО відзначається Міжнародний день «дякую» (International Thank You Day).
  Цього дня бажано подякувати усім близьким та рідним, тим, хто є поруч із вами та тим, хто вам небайдужий. Психологи кажуть, що слово «дякую» — дійсно чарівне і здатне творити дива.
  Слова вдячності здатні змінити наше життя на краще, бо вони налаштовують на позитив та покращують взаємовідносини.  Головне, аби «дякую» йшло від чистого серця!
  14.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Новорічні забави.

     Зимові свята люблять і діти, і дорослі.  Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового Року. Бо саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А ще чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – дива. А Новий рік - це свято, коли дива трапляються кожну секунду.
       Не обминув радісний, святковий настрій і Клекотинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались!
  02.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  https://youtu.be/UPnYAqClVJ8

     Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей, та найбільше слухняних та чемних дітей. Саме до наших учнів 3-Б класу завітав Святий Миколай з своїм помічником – добрим ангелом. Щирі побажання і солодкі смаколики стали приємною нагородою за старання та працьовитість молодших школярів упродовж року.

     Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
   
   
  22.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Ой, хто, хто Миколая любить!

  Ой, хто, хто Миколая любить!Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Так і трапилося  в нашому закладі-
  Святий Миколай прийшов привітати діток. Порадував він їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки  щастя були на обличчі у кожного!
   
  22.12.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 «30» 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
  Всього новин: 370