Новини

  https://youtu.be/UPnYAqClVJ8

     Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей, та найбільше слухняних та чемних дітей. Саме до наших учнів 3-Б класу завітав Святий Миколай з своїм помічником – добрим ангелом. Щирі побажання і солодкі смаколики стали приємною нагородою за старання та працьовитість молодших школярів упродовж року.

     Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
   
   
  22.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Ой, хто, хто Миколая любить!

  Ой, хто, хто Миколая любить!Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Так і трапилося  в нашому закладі-
  Святий Миколай прийшов привітати діток. Порадував він їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки  щастя були на обличчі у кожного!
   
  22.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  15.12.2021

  Кажуть, чай – це завжди хороша ідея, а сьогодні – тим паче!
  15 грудня відзначають Міжнародний день чаю. Чай – це напій, без якого неможливо уявити жодного дня: його п’ють на сніданок, обід, вечерю і в перервах між прийомами їжі.
  Існує понад 1500 видів чаю.
  Сорти зеленого і чорного чаю роблять з однієї рослини- Камелії китайської.
  В Китаї чорний чай називають червоним.
  Чайний кущ довговічний (більше 100 років живе і плодоносить).
  Ми  вирішили відсвяткувати цей день по особливому: за приємними розмовами і чаюванням.
  Дітям дуже сподобалося відзначати День чаю.
  А ви вже пили чай сьогодні?
  22.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день прав людини.

  Життєвий досвід не тільки свідчить, а й вчить: не буде дітей – не буде держави. Діти – дзеркало будь-якої держави, вони її майбутнє. Ось  чому надзвичайно важливим є щоденно вживати всіх заходів щодо впровадження і дотримання Загальної декларації прав людини. Для цього її потрібно знати, розуміти проголошені в ній права і підтримувати, брати активну участь у перетворенні їх в реальність.
     Саме з цією метою навчальний день нашого закладу розпочався  з радіолінійки "Міжнародний день прав людини",  також напротязі дня створювалась віртуальна інформхвилинка "#Я маю право",  класними керівниками   було проведено години спілкування «Права свої знай та про обов'язки не забувай!"
     Вчитель історії Оксана Олегівна Левицька   разом з першачками здійснила "Подорож у країну Прав" , а з учнями 8-9 класів провела тренінги , на яких детально ознайомила із основними документами, в яких іде мова про права й обов’язки дітей, школярів та їхніх батьків, наголосила з якою метою держави, що увійшли до ООН, підписали Загальну декларацію прав людини - документ, у якому пообіцяли одна одній і своїм народам забезпечити громадянські права й свободи, рівність усіх перед законом, особисту недоторканність, свободу совісті, можливість дотримуватись своєї релігії й багато іншого. І наше завдання не лише знати, але й виконувати всі свої обов’язки, вміло і шанобливо використовувати свої права. 
     Людство повинно прагнути до процвітання, щоб життя дітей було щасливим і прекрасним.
     Діти! Ви маєте право зростати в умовах свободи, розвиватися фізично і духовно здоровими. А ми, дорослі, повинні зробити все для того, щоб жодна дитина не була об'єктом свавілля і  вміла  постояти за себе.
  Пам’ятаймо! Права кожного закінчуються там, де починаються права інших людей.
  14.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день людей з інвалідністю

  Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Ця дата спрямована на посилення уваги до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя.
  З цією метою у Клекотинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, класними керівниками, було проведено інформаційні бесіди на тему "Цінуй і ділися", відбулась акція "Тепло наших сердець",  в якій взяли участь всі діти та працівники закладу. Психологічною службою спільно із вчителем трудового навчання ,  Галиною Боднажевською, проведено виховний захід з елементом майстра- класу по
   виготовленні різдвяного ангела та створення проєкту "Моя сім'я".
  Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я.І не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть люди з ООП, а вони потребують допомоги та уваги.
  10.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  7 грудня – Всесвітній День української хустки

  У цей день у багатьох містах України традиційно проходять конкурси та флешмоби під гаслом «Зроби фото з хусткою». До свята долучилася уся наша шкільна родина. З самісінького ранку школа ніби розцвіла різноманітністю квітів і орнаменту на українських хустках.
  Започатковане свято з метою об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
  Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших.
  Тож відроджуймо, поважаймо, пропагуймо наші українські традиції — це генетичні скарби нашого народу.
  07.12.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  Всього новин: 234